• Pagrindinis
  • lizdo
  • Nemokamas pristatymas Huawei HS8546V54G GPON FTTH ONU 4GE+1TEL+2USB+Wifi 2.4 G/5G Naujas hua wei gpon ont įrenginys anglų firmware

Greita peržiūra

10

lizdo

Nemokamas pristatymas Huawei HS8546V54G GPON FTTH ONU 4GE+1TEL+2USB+Wifi 2.4 G/5G Naujas hua wei gpon ont įrenginys anglų firmware

€60.12

Žymos: vsol olt, FENGFUWIRELESS, onu xpon, "huawei" hs8546v maršrutizatorius, gpon onu, ftth įrankis, gpon ont, garbė, onu, didelis pjovimo.


  • SKU: w37474

Perkamiausi

Aprašymas

Nemokamas pristatymas Huawei HS8546V54G GPON FTTH ONU 4GE+1TEL+2USB+Wifi 2.4 G/5G 100% Naujas hua wei gpon ont įrenginys anglų firmware

HS8546V5 Apžvalga:

Aidas Gyvenimo HS8546V5, optinis tinklo terminalų (ONT), yra high-end namų vartus "Huawei" FTTH solution.By naudojant GEPON technologijos, ultra-plačiajuosčio ryšio prieigos, teikiamos namų ir SOHO vartotojai.Į HS8546V suteikia 1* PUODAI uostus, 4* GE Ethernet prievadų, ir 2.4 G&5G "Wi-Fi".Į H8546M funkcijų, aukštos kokybės ekspedijavimo galimybes, siekiant užtikrinti, puiki patirtis su ip telefonijos, Interneto ir HD vaizdo paslaugas.Todėl H8546V5 suteikia puikų terminalo tirpalo ir ateitį orientuotų paslaugų remti galimybes FTTH diegimas.

Specifikacija:

XPON GPON Optinė sąsaja SC/UPC UNI 4GE+1TEL+2USB+WIFI WiFi standarto 2.4 GHz: 2 x 2 MIMO 802.11 b/g/n

5 ghz: 2 x 3 MIMO 802.11 a/n/ac Antenos stiprinimo 2DBI Matmenys(Plotis×Gylis×Aukštis) 265mm x 176mm x 82mm Dėžutės Matmenys(Plotis×Gylis×Aukštis) 290mm x 230mm x 95mm Dėžutė Svoris(kg) 0.85 kg Maitinimas Maitinimo įtampa: 11-14V DC, 1A Įvesties galia: 100-240V AC, 50/60HZ darbinės temperatūros ir drėgnumo 0°C iki 40°C 5% iki 95%, nesikondensuojantis Aušinimas Pasyvus aušinimas Maksimalus MAC adresus išmoko 1024 L2 ekspedijavimo pajėgumų 200 Mbit/s pasroviui (su bet kokio ilgio pakelių) 200 Mbit/s tiekimo (su bet kokio ilgio paketus), L3 IPv4 ekspedijavimo pajėgumų 2Gbit/s su bet kokio ilgio paketus vartotojų kryptimi 1Gbit/s su bet kokio ilgio paketus tiekėjų kryptimi IPv6 L3 ekspedijavimo pajėgumų 2Gbit/s su bet kokio ilgio paketus vartotojų kryptimi 1Gbit/s su bet kokio ilgio paketus tiekėjų kryptimi Konfigūravimo metodas NMS, Web, arba TR069 Balso protokolo SIP, H. 248 Programinės įrangos versija V300R017C10

HS8546V5 Nuotraukos:

Papildoma informacija

  • Suderinamas: "Huawei"
  • Jungties Tipas: SC/UPC
  • Firmware: Anglų Firmware
  • Modelio Numeris: "Huawei" GPON ONU HS8546V5
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Dydis: 155*175*35mm
  • Maitinimo Šaltinis: ES, JAV, UK, AU neprivaloma
  • Uostas: 4GE Uostas+1TEL+2USB+Wifi
  • sąlyga: 100% originalus ir naujas huawei
  • Wifi: 2.4 G&5G Dual-Band WiFi
  • Prekės Pavadinimas: Wowphoon

Atsiliepimai (1)

Parašyti atsiliepimą

12345

  • Geloxuts

    The product came in good condition, but the provider refused to connect it and change it instead of his, referring to the fact that he needs to be reasked. If you tell me how to do this, I'll try to connect it myself.

€14.03

lizdo

100VNT FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC greita jungtis Optinio Pluošto Greita Jungtis Tiekimo iš anksto įterptųjų

100VNT FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC greita jungtis Optinio Pluošto Greitas Jungtis Produkto Savybės Savybės: Tiekimo iš anksto įterptųjų FTTH SC/APC optinio pluošto greita jungtis 1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolis mažesnis

€10.49

lizdo

Originalus Naujas HG8010H EPON 1GE ONU ONT With1 uosto EPON taikomos FTTH režimas ,Klasė C+, Termina Epon

Huawei HG8010H 1G EPON EPON ONU, Kad EchoLife HG8010H yra patalpų optinio tinklo terminalų (ONT) į Huawei FTTH solution.By naudojant EPON technologija, ultra-plačiajuosčio ryšio prieigos, teikiamos namų ir SOHO vartotojai.Į HG8010H suteikia vieną GE/FE auto-prisitaikymas, Ethernet prievadą.Į HG8010 funkcijų, aukštos

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį