• Pagrindinis
  • lizdo
  • SFP 1 pora 10G 850nm 300m LC SFP modulis mini pluošto GBIC SFP transiveris vienos rūšies vieno pluošto sfp modulis

Greita peržiūra

10

lizdo

SFP 1 pora 10G 850nm 300m LC SFP modulis mini pluošto GBIC SFP transiveris vienos rūšies vieno pluošto sfp modulis

€30.41

Žymos: ir 850nm laipsnis, 10g sfp, Pluošto, fitel s178, 10g jungiklis, rtl8153, gbic sfp, yealink, sfp, zxa10.


  • SKU: w29196

Perkamiausi

Aprašymas

Pastaba: Prašome palikite mums žinutę apie kurių prekės jūsų jungiklis yra suderinama.Bus atsiųsti suderinama SFP moduliai kaip jūsų prašymą.Tai Bi-directional 10Gb/s (SFP+) siųstuvai-imtuvai yra suderinamas su dabartine SFP+ Multi-Source Susitarimo (MSA) Specifikacija.Jie atitinka 10GBASE-LR/LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH ir 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L. Skaitmeninė diagnostika funkcijos prieinamos per 2-wire serial interface, kaip nurodyta SFP+ MST.ASAMBLĖJOS-SFP2G4E1000M yra 10/100/1000Mbps prisitaikanti gigabit Ethernet SFP optinio tinklo Jungiklį.

Naudojimas:

l sukeisti, jei norite Persijungti Sąsaja l Gigabit Ethernet l Perėjo Backplane Programos l Router/Server Sąsaja l Kiti Optiniai Nuorodos

Savybės: Palaiko 9.95 Gb/s iki 11,3 Gb/s sparta bitais Karšta-pluggable SFP+ pėdsaką LC sąsaja, kelių režimas dual pluošto Maksimali nuorodą, ilgis 0,3 km, Built-in 1270/1330 WDM Filtras Neaušinamas 1270nm ar 1330nm DFB Lazeriu.Galios sklaida Jokios Nuorodos Laikrodis reikalingas įmontuotas skaitmeninis diagnostikos funkcijas Temperatūros diapazonas 0°C iki 70°C, Labai mažai EMI ir puikus ESD apsauga

Papildoma informacija

  • Leistina Vertė Išeikvojimas: 5dBm
  • Skaidulų Tipas: Multimode
  • Bangos ilgis: 850nm
  • Prekės Pavadinimas: Uv spinduliuotė
  • Modelio Numeris: sfp
  • Gavimo Jautrumas: <-11dBm
  • Jungties Tipas: LC/APC
  • Perdavimo atstumas: 0.3 KM
  • Produkto pavadinimas: sfp-10g-sr sfp+ siuntimo ir priėmimo modulis
  • Dydis: 15*10*3cm
  • Rodiklis: 10g
  • Pluošto Jungtis: LC

Atsiliepimai (1)

Parašyti atsiliepimą

12345

€14.03

lizdo

100VNT FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC greita jungtis Optinio Pluošto Greita Jungtis Tiekimo iš anksto įterptųjų

100VNT FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC greita jungtis Optinio Pluošto Greitas Jungtis Produkto Savybės Savybės: Tiekimo iš anksto įterptųjų FTTH SC/APC optinio pluošto greita jungtis 1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolis mažesnis

€23.12 €19.65

lizdo

100 VNT FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC greita jungtis (FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis Srityje Asamblėja

Aprašymas Greito Surinkimo Jungtis (taip pat pavadino No-lenkijos Jungtis , Pre-lenkijos Jungtį arba Greitai Jungtis ) yra lengva įdiegti prietaisą.Jokių įrankių ar jig yra reikalaujama.Jis yra universalus 250um /900um / 2,0 mm / 3.0 mm / Plokščio Kabelio. ji buvo sukurta tam, kad greitai nutraukimo su

€16.52 €15.86

lizdo

Nemokamas pristatymas Optinio Pluošto 1,25 mm Valymas Lazdos/ Valymo Servetėle

Optinio Pluošto Švaresnis Lazdos/ Cheaning Tamponu Optinio Pluošto Švaresnis Lazdos turi 2.5 mm tamponu ir 1,25 mm.2,5 mm ir 1,25 mm pabaigos funkcijų vadovas rankovės multi-pin padidinto atsparumo jungtys.Jungtis valymo pagaliukai, idealiai tinka SC, ST, FC, LC ir MU pertvaros. 5vnt/plastikinį maišą, 100vnt/box Prašome

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį