• Pagrindinis
  • lizdo
  • 100 VNT FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC greita jungtis (FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis Srityje Asamblėja

Greita peržiūra

10

lizdo

100 VNT FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC greita jungtis (FTTH šviesolaidžio Greitas Jungtis, SC Jungtis Srityje Asamblėja

€23.12 €19.65

Žymos: optinio pluošto patchcord, 3mm optinio pluošto, pluošto usb, optinio pluošto slitter, pluošto om3, kabelių žuvis juosta, PK UPC, gpon, spectromet, cjx2 2510.


  • SKU: w190791

Perkamiausi

Aprašymas

Aprašymas

Greito Surinkimo Jungtis (taip pat pavadino "No-lenkijos Jungtis" , "Pre-lenkijos Jungtį" arba "Greitai" Jungtis ") yra lengva įdiegti prietaisą.Jokių įrankių ar jig yra reikalaujama.Jis yra universalus 250um /900um / 2,0 mm / 3.0 mm / Plokščio Kabelio.

ji buvo sukurta tam, kad greitai nutraukimo su pre-poliruoti jungtis.Naudojant V groove technologiją, jis reikalauja ne epoksidinės.Su skaidriais kūno, jungiamieji rezultatas gali būti vertinamas Pluošto Tikrintuvas iš karto.Tai idealus sprendimas, arba iš išorės augalų arba pastato viduje.Optinio Pluošto Greita Jungtis 1.Paprasta struktūra 2.Sutaupykite laiko 3.Mažas įterpties nuostoliai.Funkcija 1. Remiantis pluggable ne-preset tube technologija 2. Tikslumo keraminiai komponentai su co-centrinis savęs centravimas, Puikus ir patvarus optinis turtas 3. Optinio pluošto tinka pažastyje į elastinga kelią ir vengia bet visiškai klaidingai sujungti 4. Triple įtempimo per plika pluošto, stora buferis ir kabelio ir pan., gali būti naudojamas kaip patchcord 5. Aukštos on-line atsparumas tempimui Optinis Greita Jungtis po nutraukimo, visada prijungimas pagal galiojančius nuo kabelių ir piešimo. 6. Integruotos apsaugos korpuso atlaikyti atšiaurių vartotojo aplinką. 7. Tiesiogiai keičiamas su ONU be jokių optinis lizdas, kuris sumažina FTTH kaina. 8. Didelės sėkmės rodiklis ir lengvumas, montavimas, vidutinis jungimo metu 100 9 sek. Mažesnis poreikis įpročiai, darbo ir darbo aplinkos kvietimas teikti statytojui. 10. Matoma Įrengimo kokybė; nepriklausoma nuo bet toli pabaigos šviesos šaltinio ir specialų prietaisą, neatitinkančių kabelių tiesimo bet suskirstyta būdu.

Specifikacija PREKĖS Techninių Parametrų, Taikomų už 3,1 x 2.0 mm, Lašo Optinio pluošto kabelių skersmuo 125µm ( 657A & 657B ) Stora rezervo skersmuo 250µm Pluošto režimu Vieną režime, Veikimo laikas Apie 100s(nr. pluošto supjaustyti) Įterpti nuostolių ≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm) Return loss ≥40dB Tvirtinimo stiprumą plika pluošto >5 N Tvirtinimo stiprumą plika pluošto turėtojas >10 N Tempimo stiprumas >50 N, Naudojant temperatūra -40~+80°C (On-line) atsparumas tempimui (20 N) IL ≤ 0.2 dB LR ≤ 5dB Mechaninis patvarumas (500 kartų) IL ≤ 0.2 dB LR ≤ 5dB Drop-off bandymas (drop-off aukštis 4m, kartą per kryptimi, visiškai 3 kartus) IL ≤ 0.2 dB LR ≤ 5dB

Aprašymas

Greito Surinkimo Jungtis (taip pat pavadino "No-lenkijos Jungtis" , "Pre-lenkijos Jungtį" arba "Greitai" Jungtis ") yra lengva įdiegti prietaisą.Jokių įrankių ar jig yra reikalaujama.Jis yra universalus 250um /900um / 2,0 mm / 3.0 mm / Plokščio Kabelio.

ji buvo sukurta tam, kad greitai nutraukimo su pre-poliruoti jungtis.Naudojant V groove technologiją, jis reikalauja ne epoksidinės.Su skaidriais kūno, jungiamieji rezultatas gali būti vertinamas Pluošto Tikrintuvas iš karto.Tai idealus sprendimas, arba iš išorės augalų arba pastato viduje.Optinio Pluošto Greita Jungtis 1.Paprasta struktūra 2.Sutaupykite laiko 3.Mažas įterpties nuostoliai.Funkcija 1. Remiantis pluggable ne-preset tube technologija 2. Tikslumo keraminiai komponentai su co-centrinis savęs centravimas, Puikus ir patvarus optinis turtas 3. Optinio pluošto tinka pažastyje į elastinga kelią ir vengia bet visiškai klaidingai sujungti 4. Triple įtempimo per plika pluošto, stora buferis ir kabelio ir pan., gali būti naudojamas kaip patchcord 5. Aukštos on-line atsparumas tempimui Optinis Greita Jungtis po nutraukimo, visada prijungimas pagal galiojančius nuo kabelių ir piešimo. 6. Integruotos apsaugos korpuso atlaikyti atšiaurių vartotojo aplinką. 7. Tiesiogiai keičiamas su ONU be jokių optinis lizdas, kuris sumažina FTTH kaina. 8. Didelės sėkmės rodiklis ir lengvumas, montavimas, vidutinis jungimo metu 100 9 sek. Mažesnis poreikis įpročiai, darbo ir darbo aplinkos kvietimas teikti statytojui. 10. Matoma Įrengimo kokybė; nepriklausoma nuo bet toli pabaigos šviesos šaltinio ir specialų prietaisą, neatitinkančių kabelių tiesimo bet suskirstyta būdu.

Specifikacija PREKĖS Techninių Parametrų, Taikomų už 3,1 x 2.0 mm, Lašo Optinio pluošto kabelių skersmuo 125µm ( 657A & 657B ) Stora rezervo skersmuo 250µm Pluošto režimu Vieną režime, Veikimo laikas Apie 100s(nr. pluošto supjaustyti) Įterpti nuostolių ≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm) Return loss ≥40dB Tvirtinimo stiprumą plika pluošto >5 N Tvirtinimo stiprumą plika pluošto turėtojas >10 N Tempimo stiprumas >50 N, Naudojant temperatūra -40~+80°C (On-line) atsparumas tempimui (20 N) IL ≤ 0.2 dB LR ≤ 5dB Mechaninis patvarumas (500 kartų) IL ≤ 0.2 dB LR ≤ 5dB Drop-off bandymas (drop-off aukštis 4m, kartą per kryptimi, visiškai 3 kartus) IL ≤ 0.2 dB LR ≤ 5dB

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: PK greitas jungtis
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Dydis: 20cmx20cmx20cm
  • Prašymas: CCTV& skaitmeninės sistemos ryšių įtaisai
  • Suderinamas: TP-link
  • Jungties Tipas: Hibridas

Atsiliepimai (1)

Parašyti atsiliepimą

12345

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį