• Pagrindinis
  • lizdo
  • LCUPC Greitai Šviesolaidines Jungtis LC/UPC SM 0,25 mm,0,9 mm Pluošto Greita Jungtis LCUPC Įterptųjų Tipas FTTH Pluošto Jungtis

Greita peržiūra

10

lizdo

LCUPC Greitai Šviesolaidines Jungtis LC/UPC SM 0,25 mm,0,9 mm Pluošto Greita Jungtis LCUPC Įterptųjų Tipas FTTH Pluošto Jungtis

€20.65 €10.32

Žymos: hdmi quad ekranas, sm lc jungtis, lc lauko jungtis, 500m optinio pluošto kabelis, fiber optic patch, kabelio lc, lc mu jungtis, PIP POP, fo lc jungtis, hdmi įvesties selektorių.


  • SKU: w1894

Perkamiausi

Aprašymas

LCUPC Greitai Šviesolaidines Jungtis LC/UPC SM 0,25 mm,0,9 mm Pluošto Greita Jungtis LCUPC Įterptųjų Tipas FTTH Pluošto Jungtis ~~~ Apibūdinimas ~~~

1. Aprašymas

CICVCHC LC/UPC-C Optinio pluošto srityje diegimo jungtis galima lengvai valdomas. ~~~Funkcija~~~

1. FTTH projektas tinkami naudoti

2. Lauko įdiegti

3. Įdėkite nuostolių mažiau kaip 0.15 dB

4. Metalo V-formos ertmę gerai dirbti aukštos ir žemos temperatūros

5. Įrengimas mažiau nei 1 minutes

6. Patikimos ir kokybiškos optikos našumą

7. Kabelio Tempimo bandymas atitinka Telcordia GR-326-RK

~~~Specifikacija~~~

4. Naudojimo Instrukcija

Dėkojame už jūsų įsigijimo ir naudojimo CICVCHC kūrinius.

Norėdami naudotis šia gamybos tinkamai, prašome būtinai perskaitykite instrukciją prieš pradedant naudoti jį.

5. Techninė Specifikacija

Punktas

LC/UPC-C optinio pluošto greitas jungtis

Įterpties nuostoliai

≤0.3 dB (Maks.0.5 dB)

Grįžti nuostolių

Kaip 50dB

Pluošto

2.0x3.0mm GJXH

Įtampa

20N

Temperatūros keitimo santykis

≤0,5 dB

Temperatūra

-40℃ iki +85℃

Papildoma informacija

  • Prekės Pavadinimas: dk-tinklas
  • Tinka: 0.25 mm,0,9 mm pluošto
  • Plikas pluošto tvirtinimo: daugiau 5N
  • Modelio Numeris: LCUPC Greitai Šviesolaidines Jungtis
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Pluošto režimas: vieną rūšį, multimode
  • Suderinamas: "Huawei"
  • Pluošto Skersmuo: 125um(657A,657B)
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Stora apvalkalo skersmuo: 250um,900um
  • Jungties Tipas: LC/UPC
  • Grįžti Nuostolių: mažiau -40db
  • Įterpties nuostoliai: mažiau 0.2 dB
  • Spalva:
  • Veikimo Laikas: apie 10s
  • Dydis: 20cm
  • Sertifikavimo: CE

Atsiliepimai (1)

Parašyti atsiliepimą

12345

€76.39 €70.28

lizdo

10vnt/daug 0,9 mm Plieno Vamzdžių, Fiber Optic PLC Splitter 1x16 SC/APC Mini Blockless 1*16 SC APC Jungtis

1x16 PLC Pluošto Splitter, Mini Modulis, 900um, SC/APC Optinė Jungtis SC Singlemode simplex Plieno Vamzdis plc optinis splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki

€24.78 €24.53

lizdo

Aukštos Kokybės Vandeniui Optinių Skaidulų Sintezės Splicer Įrankių Rinkinys Carring Krepšiai Galios Matuoklis Pluošto Cleaver Oksfordo Audinio Įrankis, Didelis/Mažas Maišelis

Specifikacijos: Didelis Krepšys Matmenys: 300*170*240mm Mažas Maišelis Matmenys: 250*160*210mm Mažas Krepšys Svoris: 650g Didelis Krepšys Svoris: 550g Medžiaga: Oxford Medžiaga Produkto Informacija: Prieš Y ou Pirkti 1: Visiems produktams, kurie parduodami bendrovės yra originali, tiesiogiai

€4.96 €4.56

lizdo

Karšto pardavimo 2vnt/daug Kevlar Žirklės Žirklės Patogus Pluošto Galiuku Jumper Pjovimo Regos Priemonė Optinio Pluošto

optinio pluošto galiuku jumper žirklės žirklės Kevlar slydimo Naudojimas: taikyti, siekiant sumažinti bet kokią Kevlar optinio pluošto, FTTH svetainėje statybos, gamyklos gamybos ir kt. Sumažinti iki labai lengvai, ilgas gyvenimas.Produkto savybės: birių medžiagų 3CR13 nerūdijančio plieno Dėvėti, atsparus smūgiams,

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį