• Pagrindinis
  • lizdo
  • Nemokamas pristatymas Didelio Tikslumo Sumitomo FC-6S Pluošto Cleaver Įrankis Pluošto Pjovimo Peilis

Greita peržiūra

10

lizdo

Nemokamas pristatymas Didelio Tikslumo Sumitomo FC-6S Pluošto Cleaver Įrankis Pluošto Pjovimo Peilis

€57.81

Žymos: cleaver, šviesolaidinių, jungtis sumitomo, sumitomo, cleaver optinio pluošto sumitomo, Cleaver virtuvės peilis, makaronų pjovimo įrankis, mėsininkas mašinos, aua pluošto cleaver, Pluošto Cleaver, mažas pluošto cleaver.


  • SKU: w187469

Perkamiausi

Aprašymas

Aukšto Tikslumo Sumitomo FC-6S Optinio Pluošto Cleaver Įrankis Pluošto Pjovimo Peilis

Papildoma informacija

  • Prekės Pavadinimas: VIJEI
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Atsiliepimai (1)

Parašyti atsiliepimą

12345

€14.03

lizdo

100VNT FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC greita jungtis Optinio Pluošto Greita Jungtis Tiekimo iš anksto įterptųjų

100VNT FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC greita jungtis Optinio Pluošto Greitas Jungtis Produkto Savybės Savybės: Tiekimo iš anksto įterptųjų FTTH SC/APC optinio pluošto greita jungtis 1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolis mažesnis

€6.94 €4.51

lizdo

Optinio Pluošto Jumper Patch Cord Laidas,LC/UPC-ST/UPC,3.0 mm Skersmens,OM1 Multimode 62.5/125,Dvipusis

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, daugiau nuolaidų prašome kreiptis +86 15951880639 (WhatsApp) Programos kabelinės televizijos Optinio pluošto ryšių sistemos, Optinio duomenų perdavimo Pastato prieigos prie tinklo Kabelių sistema, ODF FTTX Mažai Funkcijų įterpties nuostoliai ir

€19.82

lizdo

Dvigubas Vyrų Luer Jungtis Dvigubai Moterų Luer Jungtis su Narkotikais Vadovas Užpakalis Plastiko PP Švirkštų Prijungimo Sriegis Konversijos Tiesiai

Dvigubas Vyrų Luer Jungtis Dvigubai Moterų Luer Jungtis su Narkotikais Vadovas Užpakalis Plastiko PP Švirkštų Prijungimo Sriegis Konversijos Tiesiai Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų, Prašome Susisiekti Su Mumis Prieš Perkant Patarimai, kurie padės Brazilija pirkėjų, jei pasirinksite Express

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį