• Pagrindinis
  • lizdo
  • Nemokamas pristatymas Optinio Pluošto 1,25 mm Valymas Lazdos/ Valymo Servetėle

Greita peržiūra

10

lizdo

Nemokamas pristatymas Optinio Pluošto 1,25 mm Valymas Lazdos/ Valymo Servetėle

€16.52 €15.86

Žymos: patvarus akių pieštukas, tvirtos palapinės prekybai, durite stihl ms171, patvarus, iphone usb, durag atitikimo skrybėlę, "kyrie x kobe batai, kyuubi antspaudas tatuiruotė, patvarus plieno ryšiai, durango abs jutiklis.


  • SKU: w186982

Perkamiausi

Aprašymas

Optinio Pluošto Švaresnis Lazdos/ Cheaning Tamponu

Optinio Pluošto Švaresnis Lazdos turi 2.5 mm tamponu ir 1,25 mm.2,5 mm ir 1,25 mm pabaigos funkcijų vadovas rankovės multi-pin padidinto atsparumo jungtys.Jungtis valymo pagaliukai, idealiai tinka SC, ST, FC, LC ir MU pertvaros.

5vnt/plastikinį maišą, 100vnt/box

Prašome nedvejodami susisiekite su mumis

Skype: optoelecs

ar Whatsapp:0086-15858212695

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: 1.25 mm
  • Prekės Pavadinimas: optoelecs

Atsiliepimai (0)

Parašyti atsiliepimą

12345

€14.03

lizdo

100VNT FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC greita jungtis Optinio Pluošto Greita Jungtis Tiekimo iš anksto įterptųjų

100VNT FTTH SC APC single-mode fiber optic SC APC greita jungtis Optinio Pluošto Greitas Jungtis Produkto Savybės Savybės: Tiekimo iš anksto įterptųjų FTTH SC/APC optinio pluošto greita jungtis 1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolis mažesnis

€6.94 €4.51

lizdo

Optinio Pluošto Jumper Patch Cord Laidas,LC/UPC-ST/UPC,3.0 mm Skersmens,OM1 Multimode 62.5/125,Dvipusis

Rekomenduojami Produktai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, daugiau nuolaidų prašome kreiptis +86 15951880639 (WhatsApp) Programos kabelinės televizijos Optinio pluošto ryšių sistemos, Optinio duomenų perdavimo Pastato prieigos prie tinklo Kabelių sistema, ODF FTTX Mažai Funkcijų įterpties nuostoliai ir

€19.82

lizdo

Dvigubas Vyrų Luer Jungtis Dvigubai Moterų Luer Jungtis su Narkotikais Vadovas Užpakalis Plastiko PP Švirkštų Prijungimo Sriegis Konversijos Tiesiai

Dvigubas Vyrų Luer Jungtis Dvigubai Moterų Luer Jungtis su Narkotikais Vadovas Užpakalis Plastiko PP Švirkštų Prijungimo Sriegis Konversijos Tiesiai Pastaba: Dėl Produkto Kainos Ir Konkrečių Sąlygų, Prašome Susisiekti Su Mumis Prieš Perkant Patarimai, kurie padės Brazilija pirkėjų, jei pasirinksite Express

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį